MUSCLEPHARM ASSAULT SPORT 360g

2698

Ülikvaliteetsed koostisosad & supertulemused!

Tarbi MUSCLE PHARM ASSAULT SPORT’i enne treeningut või võta lonkse treeningu esimeses osas. Esimesest lonksust alates tunned sooritusvõimet parandavat energialengut, mis on annab hoo tervele treeningule!

Tõeline toitainetepakett:

  • 4g beeta-alaniini
  • 5g Con-Crete & Creapure kreatiini
  • 6g BCAA-d

Laost otsas

Tootekood: E125 Kategooria:

Kirjeldus

ASSAULT SPORT pakub kulturistidele, jõutõstjatele, võitlejatele ja jõualade harrastajatele võimsat treeningueelset ning treeningaegset energialaengut, mis võimaldab piire lõhkuvaid sooritusvõime tasemeid!

Con-crete – kreatiini patenteeritud ja kliinilistes testides teistest vormidest paremaks tunnistatud versioon, mida ei paku keegi teine oma toodetes!

Astragiin® – Patenteeritud, kliiniliselt uuritud ženšenni ekstrakt langetab veres glükoosi hulka, suurendab kreatiini, arginiini ja glükoosi imendumist ja ATP toodangut.

Kinnuliin – Parandab imendumist, seega võivad kreatiin, arginiin, vitamiinid ja teised tõestatud koostisosad ASSAULT SPORT’is otse su lihastesse kihutada.

BCAA-d – Erinevalt „kontsentreeritud“ valemitest, mis annavad paugu ja siis jätavad su ripakile, nagu oleksid kuskil pimedal tänaval peksa saanud, on ASSAULT kohal algusest kuni lõpuni. Valemis olev BCAA on patenti taotlevas 3:1:2 suhtes, milles on leutsiini ja valiini rohkem kui isoleutsiini. Nende aminohapete lisamine soodustab tugevamat taastumist ja suurenemist kuivas lihasmassis.

Nõua turvalist ja efektiivset toodet!

MUSCLE PHARM ASSAULT SPORT® on kõige uuritum treeningeelne toode turul. Selle loojateks kõrgtehnloogilises MusclePharm Sporditeaduse Keskuses olid sportlased ise, kes soovisid, et toode teeks midagi enamat kui pakuks vaid tõsist lihast kasvatavat jõudu. Turvalisuse latt seati väga kõrgele, et teised sportlased teaksid, et pakuvad oma kehale vaid parimat. Võime uhkusega öelda, et ASSAULT SPORT on ainus treeningueelne toode turul, millel on sertifikaadid NSF-ilt ja Informed Choice’lt selle kohta, et tooted on keelatud ainetest vabad.

Parem imendumine! Paremad tulemused.

Seega võid tänu Astragiini® ja KinuliinPF®-i lisamisele oodata Assault’ilt paremat glükoosi polümeeride, kreatiini, arginiini ja aminohapete transporti. See omakorda tähendab paremat lihaspumbatust, anaboolsemat keskkonda kehas ja suurenenud ATP toodangut, mis tähendab suuremat energiahulka lihases! Assault’i kasutades märkad kuivemat ja teravamat keha, seda tänu lisatud Astragiini® omadusele langetada veresuhkru taset. Sellest valemist ei puudu midagi ning kõik koostisosad on määratud töötama sünergias.

Kasutamine: Sega 1 kulbitäis (11,5 g) 450ml veega ja tarbi 20-30 minutit enne treeningut. Parmate tulemuste saavutamiseks joo siia juurde vähemalt 3,5L vett päevas.

Portsjoni suurus: 1 kulbitäis (11,5 g)

Portsjoneid kokku: 30

Lisainfo

Kaal 0,36 kg

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “MUSCLEPHARM ASSAULT SPORT 360g”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga