UNIVERSAL NUTRITION Storm – 750g

6898

Kui soovid parandada oma suutlikkust trenni tehes ja kasvatada puhast lihasmassi, siis UNIVERSAL NUTRITION STORM on mõeldud just Sulle!

UNIVERSAL NUTRITION Storm sisaldab ainult kõige paremat ja kvaliteetsemat segu kreatiinist!

On tõestatud, et Sinu jõuvarud suurenevad juba 1 nädalaga!

Tootekood: E134 Kategooria:

Kirjeldus

Kui soovid parandada oma võimekust treeningutel ja saada juurde puhast lihast, siis UNIVERSAL NUTRITION STORM on parim valik! See on puhas kreatiin, mis pole ülelaetud ei suhkrust ega rasvast!

Suurepäraselt imenduv!
UNIVERSAL NUTRITION Storm sisaldab unikaalset imendumistehnoloogiat, mille nimi on iNOXsulin-7. See kiirendab kõikide toimeainete imendumist! iNOXulin-7 viib kreatiini otse lihaskudedesse!

Garanteeritud on mõnus pump-efekt, mis annab lisaks ka energiat treeninguteks.

UNIVERSAL NUTRITION Storm sisaldab kokku 4 erinevat kreatiini vormi, mis kõik aitavad toita lihaskudesid. Kasutatud kreatiinivormid on tehnoloogiliselt kõige arenenumad nagu näiteks kreatiinmonohüdraati, magneesiumi kreatiini kelaati ja trikreatiinmalaati.

  • Kreatiinmonohüdraat – sellel on positiivne mõju jõule ja jõudlikkusele. See vähendab üldist taastusaega ja taastusaega intensiivsete treeningseeriate vahel.
  • Magneesiumi kreatiini kelaat – see on patendeeritud molekuli vorm, mis kaitseb kreatiini molekuli kreatiiniks muundumise eest suurendades seeläbi efektiivsust.
  • Trikreatiinmalaat – suurendab kehakaalu, kuiva lihasmassi, parandab kardiovaskulaarset vastupidavust ja üldist sportlikku sooritusvõimet. See on eriti efektiivne lihasjõu ja plahvatusliku jõu suurendamisel, vaba testosterooni taseme säilitamisel ja katabolismi välitimisel.

Kasutamine:
Sega 1 kulbitäis (10,5g) 300ml veega. Parimate tulemiste saamiseks tarbi 1 portsjon 30 minutit enne treeningut ja 1 portsjon 30 minutit peale treeningut.

Portsjoni suurus: 1 kulbitäis (10,5g)
Portsjoneid kokku: 72

Lisainfo

Kaal 0,75 kg
Maitse

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “UNIVERSAL NUTRITION Storm – 750g”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Seotud tooted