GRENADE AT4 Testosterone Booster – 120 kapslit

3198

GRENADE AT4 on välja töötatud selleks, et toetada:

  • Jõudluse paranemist
  • Lihaste pump-efekti suurenemist
  • Taastumise kiirenemist
  • Puhta lihasmassi kasvamist

See sisaldab mitmeid uusi kliiniliselt testitud ja koostisosi, mis toetavad organismi varustamist vajalike toitainetega, et lihasmassi kasv, taastumine ja pump-efekt oleksid maksimaalsed.

GRENADE AT4 KUULUTAB RASVADELE SÕJA!

Laost otsas

Tootekood: E188 Kategooriad: ,

Kirjeldus

GRENADE AT4 on võitnud mitmeid auhindu! See ühendab omavahel ideaalselt kontrollitud dieedi ja kehalise aktiivsuse!

Maksimaalse tugevuse ja lihasmassi saamiseks ei piisa tihti ainult sellest, et tõstad trennis suuri raskusi ning jälgid kalorite ja valgu tarbimist. Sa pead suutma leida õige hormonaalse tasakaalu, et organism suudaks rasketest treeningutest kiiresti taastuda ja et õige toitumine seda toetaks.

KUIDAS GRENADE AT4 TÖÖTAB?
GRENADE AT4 on kasutatud “kiiret kapsli imendumise tehnoloogiat”, et tagada kapslite täielik imendumine Sinu seedetraktis.
GRENADE AT4 välja töötades uurisid Grenade teadlased põhjalikult iga olulist hormoonsüsteemi toetavat toodet, mis viimase kümne aasta jooksul toodetud on. Seejärel vaadati üle kõik tähtsamad teadussaavutused selles vallas ning jäeti välja kõik vananenud ja mittetoimivad koostisosad. Ühesõnaga on tootes kasutatud ainult parimaid koostisosi!

Sobib kasutamiseks nii naistele kui meestele.

Kasutamine:
Võta 1 portsjon (3 kapslit) 2 korda päevas – 30 minutit enne hommikusööki ja 30 minutit enne lõunasööki. VÕI võta 2 portsjonit (6 kapslit) esimese asjana peale ärkamist ja umbes 30 minutit enne hommikusööki. Ära ületa 6 kapslit päevas! Jälgi 5+2 süsteemi: võta 5 päeva järjest kapslid ja seejärel tee 2 päeva pausi!

Portsjoni suurus: 3 kapslit
Portsjoneid kokku: 40

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “GRENADE AT4 Testosterone Booster – 120 kapslit”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga