KEVIN LEVRONE LevroLegendary Mass – 6800g

5889

KEVIN LEVRONE LevroLegendary Mass on uue põlvkonna massilisaja, mis põhineb väga hoolikalt valitud süsivesikute ja valkude suhtel.

See ikooniline massilisaja on mõeldud eelkõige kõrge intensiivsusega treenijatele, kelle eesmärk on saavutada maksimaalne kehamassi ja lihasjõud!

Üks portsjon sisaldab:

  • 385 kalorit
  • 69g süsivesikuid
  • 21g proteiini
  • 2,61g rasva
  • 1g kiudaineid

Laost otsas

Tootekood: M12 Kategooria:

Kirjeldus

Iga portsjon pakub täiuslikku süsivesikute kombinatsiooni kergesti omastatava maltodekstriini kujul ja kõrgeima kvaliteediga valku keeruka piimavalgu seguna, mis sisaldab:

  • Piimavalgu kontsentraati
  • Vadakuvalgu kontsentraati Carbelac® – vadakuvalgu kontsentraat, mis on kõige universaalsem valk nii tarbimise kui imendumise kestuse osas. Absoluutseks seedimiseks on vaja umbes 2-3 tundi ja seedimisprotsessi alustamiseks umbes 30 minutit (peale tarbimist). See on lihaste peamiseks ehitusmaterjaliks ning kaitseb anaboolseid protsesse meie kehas.
  • Vadakuvalgu isolaati Isolac® – see on vadakuvalgu fraktsioon, mida töödeldakse mikro- ja ultrafiltreerimisega, mis võimaldab saada tootes kõrgeima valgukontsentratsiooni (üle 90%). Sellel on kõige rohkem hargnenud ahelaga aminohappeid BCAA, mida on vähemalt 25 grammi 100 grammi kohta! Pealegi ei sisalda see süsivesikuid ega rasvu.
  • Hüdrolüüsitud vadakuvalku Optipep® – peamiselt ensümaatliselt lagundatud vadakuvalk, mis sisaldab valku 90 grammi 100 grammi kohta! Vadakuisolaadi hüdrolüüsi protsess toimub eraldatud valgu esmasel lagundamisel. Fraktsioon jääb peensoolde väga lühikeseks ajaks ja imendub kohe. See vähendab allergilise reaktsiooni riski.
  • Hüdolüüsitud kaseiini PeptoPro® – piimast hüdrolüüsitud kaseiini patendeeritud vorm, mis on toidulisandite turul üks hiljutisemaid valgufrakstioone, mida iseloomustab kõrge kvaliteet ja kiire imendumine (juba mõni minut peale tarbimist). Lisaks on selles vähe laktoosi ja rasvu ning lahustub hästi külmas vees.

KEVIN LEVRONE LevroLegendary Mass sisaldab segu süsivesikutest ja valkudest ning need on ühtlasi ehitusplokid toitainetele, mis on vajalikud treenimise toetamiseks.

Süsivesikud aitavad kaasa normaalse lihasfunktsiooni taastumisele pärast väga intensiivset ja/või pikaajalist füüsilist koormust, mis viib lihaste väsimuseni ja skeletilihaste glükogeenivarude ammendumiseni.

Valgud aitavad kaasa lihasmassi kasvule ja säilimisele ning seetõttu peavad valgud olema põhitoitaineks iga sportlase jaoks.

Uuringud näitavad, et valgu tarbimine koos maltodekstriiniga parandab suurel määral valkude imendumist kehas ja suurendab lihasmassi.

Kasutamine:
Sega 2 kulbitäit (100g) 200ml vee või väherasvase piimaga. Tarbi 1 portsjon 45-75 minutit enne treeningut ja 1 portsjon vahetust peale treeningut. Trennivabadel päevadel tarbi 1 portsjon toidukordade vahel.

Portsjoni suurus: 2 kulbitäit
Portsjoneid kokku: 68

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “KEVIN LEVRONE LevroLegendary Mass – 6800g”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga