PURITAN’S PRIDE Calcium Magnesium Citrate – 100 tabletti

1944

Kaltsium aitab hoida luud ja hambad tugevad ja terved. Lisaks abistab kaltsium südame tervist, lihaseid ning närvisüsteemi. Magneesium aitab reguleerida kaltsiumi transporti ja stimuleerib kaltsitoniini eritumist. See on hormoon, mis aitab kaltsiumil luudesse pääseda.

1 portsjon sisaldab:

  • 1000 mg kaltsiumi
  • 500 mg magneesiumi

Mõlemad on tsitraadid ja väga tõhusa imendumisega.

Laos

Tootekood: VK106 Kategooria:

Kirjeldus

Kaltsium täidab kehas mitmeid ülesandeid, sh luude ja hammaste kasvatamine ja tervena hoidmine, verehüübe tagamine, närviimpulsside edastamine, südamerütmi reguleerimine, lihaste ja neerude normaalse töö tagamine, rakkude ainevahetuse reguleerimine, vererõhu alandamine.

Magneesium on eluliselt tähtis mineraalaine, mis reguleerib närvi- ja lihasfunktsiooni. 70% magneesiumist on seotud kujul hammastes ja luudes. Luud ei vaja ainult kaltsiumi, vaid ka magneesiumi.

Magneesiumipuudus võib põhjustada ka südamehaigusi (löökide rütmihäireid) vererõhu tõusu, neerukive, vähki, unetust, premenstruaalset sündroomi, menstruaalkrampe. Magneesiumit on vaja südames energiaproduktsiooniks. Aine osaleb veresoonte lõõgastamisel, vähendab trombide teket. Magneesiumi tarvitamine õiges koguses aitab leevendada ka stressi, sest see lõõgastab lihaseid ning rahustab närve.

Magneesiumil on ka neerukive ärahoidev funktsioon, ta suurendab kaltsiumi lahustuvust uriinis, hoides ära kivide teket. Seepärast peaks alati kaltsiumiga koos tarbima magneesiumit.

Kasutamine:
Võta 4 tabletti päevas koos toiduga.

Portsjoni suurus: 4 tabletti
Portsjoneid kokku: 25 tabletti

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “PURITAN’S PRIDE Calcium Magnesium Citrate – 100 tabletti”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga