DEDICATED NUTRITION BCAA Sensation V.2 – 390g

2998

DEDICATION NUTRITION BCAA Sensation V.2 on väga hea BCAA segu, mis laeb Sind trenni ajal kõikide vajalike koostisosadega!

Iga koostisosa DEDICATION NUTRITION BCAA Sensation V.2-s on üles ehitatud nii, et need toetavad ja suurendavad kõik üksteise efektiivsust. Ühesõnaga on see must-have BCAA kokteil igale trenni tegevale inimesele!

Tootekood: A135 Kategooria:

Kirjeldus

Uuringud on tõestanud, et hargnenud ahelaga aminohapped (BCAA-d) mängivad väga olulist rolli lihaste ülesehitamisel ja taastumisprotsessis!

DEDICATED NUTRITION BCAA Sensation sisaldab mitmeid koostisosi, mis avaldavad kohest mõju saavutustele, vastupidavusele ja lihaste ülesehitamisele!

Üks portsjon sisaldab:

  • Leutsiini (5000 mg) – see on iga sportliku inimese jaoks üks olulisemaid aminohappeid. Valkude sünteesimisel on leutsiin kõikidest teistest aminohapetest rohkem kui 10 korda tugevam! Tänu sellele, et leutsiin parandab valgusünteesi, aeglustab see ka lihaskudede lõhustumist. Veel stimuleerib see rasvapõletust.
  • Isoleutsiini ja valiini (2500 mg)- Veel kaks tähtsat aminohapet, mida DEDICATED NUTRITION BCAA Sensation sisaldab. Need on suureks abiliseks efektiivseteks treeninguteks, kiiremaks taastumiseks ja kaitsevad lihaskudesid lõhustumise eest.
  • Tsitrulliinmalaati (- See ei lase treeningu ajal väsimusel nii kiiresti tekkida, suurendab hapniku liikumist kehas, parandab valgusünteesi, suurendab verevoolu veresoontes ja parandab seksuaalset võimekust. Tsitrulliinmalaat garanteerib vägeva pump-efekti!
  • Tauriini (1000 mg) – See on aminohape, mis on väga oluline jõuvarude suurendamise osas! Tauriin suurendab lisaks rakkude hüdratsiooni, parandab treenimise võimekust, suurendab looduslikult testosterooni tootmist, parandab BCAA-de omastamist ja nende kasutamist. Tauriin parandab ka meeleolu!
  • Super Grape viinamarjaekstrakti (100 mg)- See avaldab väga positiivset toimet vereringele, mis varustab töötavaid lihasteid vajaliku verevooluga. Verevoolu suurendamine võimaldab parandada toitainete kohaletoimetamist lihastesse ning tänu sellele on treeningutel rohkem jõudu, kiirem taastumine ja kaua kestev pump-efekt!
  • Astragin® (50 mg) –  See on revolutsiooniline toitainete imendumisvõime parandaja! Astragin® parandab lisaks BCAA-de imendumisele ka kõikide teiste koostisosade imendumisvõimet!

Kasutamine:
Trennipäevadel: Sega 1-2 kulbitäit 200-500 ml külma veega ning tarbi enne  trenni ja trenni ajal.
Mitte trennipäevadel: Sega 1-2 kulbitäit 200-500 ml külma veega.

Portsjoni suurus: 1 kulbitäis (11,5 g)
Portsjoneid kokku: 30

Lisainfo

Maitse

,

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “DEDICATED NUTRITION BCAA Sensation V.2 – 390g”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Seotud tooted