Allahindlus

DORIAN YATES NUTRITION Blood & Guts – 380g

(1 ülevaade)

3489

DORIAN YATES NUTRITION Blood & Cuts trennieelne toidulisand on mõeldud keskendumisvõime, energia ja jõudluse suurendamiseks füüsilise treeningu ajal, võimaldades Sul ületada enda vaimseid ja füüsilisi piire!

See on revolutsiooniline pre-workout, mis sisaldab suuri annuseid kõige efektiivsematest koostisosadest ja nii ongi saadud üks efektiivsemaid trennieelseid toidulisandeid turul!

Juba esimesest portsjonist alates hakkavad tööle neurotransmitterid ning Sinu keskendumisvõime ja jõudlus paranevad märgatavalt!

Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Võimekus säilitada treeningutel fookus ja keskendumisvõime, optimeerida keha füsioloogilisi reaktsioone ja tekitada võimsaid lihaskontraktsioone on intensiivsuse lahutamatu osa. Enamiks inimesi ei treeni aga õige intensiivsusega ja seetõttu on lihaste kasv peale treeningut halvasti optimeeritud.

Tänu DORIAN YATES NUTRITION Blood & Cuts trennieelsele toidulisandile on intensiivsed treeningud esikohal!

Tsitrulliinmalaat, beeta-alaniin ja arginiin AAKG üheskoos suurendavad verevoolu töötavatesse lihastesse, pikendavad vastupidavust ja suurendavad jõudlust.

Guaraana seemneekstrakt, kofeiin, L-türosiin ja rohelise tee ekstrakt võimendavad Sinu vaimset seisundit. Need koostisosad garanteerivad Sulle erakordse kekskendumisvõime ning tunned, kuidas kõik toimeained mõjutavalt järk-järgult kõiki lihaskiude!

Ühes portsjonis:

  • 6000mg tsitrulliinmalaati – see asendamatu aminohape mängib paljudes bioloogilistes protsessides väga olulist rolli. See aitab kaasa verevoolu optimeerimisele ja tänu sellele toetab see plahvatusohtlike lihaspumpade teket ja jõudluse suurendamist. Tarbimisel muundab organism tsitrulliinmalaadi L-arginiiniks ja seejäre lämmastikoksiidiks. Lämmastikoksiid ongi üks nendest ühenditest, mis muudab veresooned treeningu ajal laiemaks, parandades seeläbi verevarustust. Parem verevool tähendab seda, et lihastesse jõuab rohkem hapnikku ja vajalikke toitaineid;
  • 5500mg beeta-alaniini – tänu sellele pikeneb lihaste vastupidavus ja jõudlus;
  • 4000mg arginiini – ühendaminohape tänu millele suureneb jõudlus ning paraneb lihaste kasv ja tugevus;
  • 500mg L-türosiini – aminohape, mida iminkeha toodab looduslikult valkude sünteesimiseks. L-türosiin on aju neurotransmitterite ning keha lihaste ja aju vahelise ühenduse ehitusplokk, mis tugevdab meeli ja lihaseid üldiselt. See vähendab stressitaset ja tõstab adrenaliinitaset, et oleksid kindlameelsem oma dieedist kinnipidamisel ning et suudaksid keskenduda treenimise ajal rohkem treenimisele.
  • 350mg kofeiini – see on kesknärvisüsteemi stimulant ja maailmas enimkasutatav energiavõimendaja. Kofeiin toimib stiimulina kognitiivsetele tegevustele ja protsessidele, mida inimkeha läbib. See parandab keskendumisvõimet, keskendumist, kordinatsiooni ja üldist reaktsiooniaega.
  • B3-vitamiin ja 3 looduslikku ekstrakti – aitab vähendada väsimust ja annab energiat

 

Kasutamine:
Esmakordsel kasutamisel testi enda taluvust antud tootele ning sega 1 kulbitäis 250ml veega ja tarbi 15 minutit enne trenni.
Edaspidi sega 2 kulbitäit 250-350 ml veega ja tarbi 15 minutit enne trenni.

Portsjoni suurus: 2 kulbitäit (19g)
portsjoneid kokku: 20

Lisainfo

Maitse

, ,

1 arvustus tootele DORIAN YATES NUTRITION Blood & Guts – 380g

  1. helina k. (toote omanik)

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Seotud tooted