MUTANT Pump – 154 kapslit

3999

MUTANT Pump on väga võimas toidulisand! Selle teaduslikult tõestatud efektiivsusega koostis ühendab kõige paremad koostisosad, mis üldse olemas on!

Arvad, et tead, millised on trimmis lihased? Seni kuni Sa pole proovinud MUTANT Pump-i, oled Sa paljust ilma jäänud!

  • Loodud treenitud lihastele!
  • Paneb vere soontes aktiivselt voolama ja ajab lihased trimmi!
  • Võimas pump-efekt garanteeritud!

Laos

Tootekood: E133 Kategooria:

Kirjeldus

Enneolematult trimmis lihased! Võimas pump-efekt!

MUTANT Pump timib alati! Igal korral kui võtad enne treeningut ettenähtud portsjoni pumpab veri Su lihased mõnusalt trimmi. Ja seda kõike 15 minutiga!

Peale portsjoni võtmist hakkavad tipptasemel koostisosad kohe tööle – veri voolab veenidesse ja arteritesse ning toob esile kõik veresooned! Niipea kui raskused kätte võtad näed välja nagu kolmemõõtmeline kaart!

PS! Suure tõenäosusega on Sul peale MUTANT Pump võtmist raske trenni lõpetada, kuna Sa ei saa pilku oma võimsalt musklis peegelpildilt!

On teada-tuntud tõde, et seesugune kogemus jõusaalis saab olema Su esimene samm selle suunas, et Sinust saab tõeline MUTANT. Sellest hetkest alates oled Sa pühendunud lihaste ja jõu kasvatamisele. Pea meeles – meie imetleme Sinu eesmärke ja pühendame kõik oma ressursid selleks, et pakkuda alati parimat kveliteeti!

Kuigi MUTANT Pump-i juhendis on kirjas, et seda tohib võtta ainult trennipäevadel, siis tekib Sul kindlasti suur soov seda lakkamatult kasutada. Pea meeles, nii võimast koostist ei tohi kuritarvitada!

On aeg saada täiesti uus trennikogemus! On aeg kogeda võimast pump-efekti! On aeg kasutada MUTANT Pump toidulisandit ja Sa ei pea enam kunagi treeningu tulemustes pettuma!

Kasutamine:
Võta 7 kapslit 10-15 minutit enne trenni. Tarbida ainult trennipäevadel!

Portsjoni suurus: 7 kapslit
Portsjoneid kokku: 22

1 arvustus tootele MUTANT Pump – 154 kapslit

  1. Ilmar

    Peab proovima!

    Mutant Pump on vägev! Ma kasutan koos Mutant Madnessiga ja julgen öelda, et mul on kõige vägevamad trennid ja pump-efekt üldse! Must have! 😉

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Seotud tooted