OPTIMUM NUTRITION Fish Oil – 100 kapslit

2289

OPTIMUM NUTRITION kalaõli kapslid on legendaarsed nii kvaliteedilt kui innovatsioonilt. Kapslitel pole mingit kala järelmaitset!

Iga kapsel sisaldab:

 • 300mg EPA/DHA
 • Ainult 10 kalorit

Laos

Tootekood: VK127 Kategooriad: ,

Kirjeldus

OPTIMUM NUTRITION Kalaõli kapslid sisaldavad pika ahelaga rasvhappeid ning sealhulgas EPA ja DHA rasvhappeid. Nendel on oluline roll mitmesugustes metaboolsetes funktsioonides.

Kalaõli kasulikud omadused tervisele:

 • Tagab aju võimekuse – kalaõlis leiduvad oomega-3-rasvhapped võivad aidata vähendada (vahel kõrge vanusega) seotud mäluhäireid. Paraneb asjade meelespidamine ning väheneb hajameelsus. Uuringutega on leitud ka tõendeid, et oomega-3-rasvhapped aitavad ennetada Alzheimeri tõve teket.
 • Parandab naha, juuste ja küünte seisundit – kalaõli ravib nahka seestpoolt väljapoole, mis tähendab, et seda tarvitades püsib (näo)naha seisukord hea ning juuksed ja küüned samuti tugevad ja terved.
 • Vananemisvastane toime – oomega-3 rasvhapetes on olemas kõik vajalikud omadused, mida on vaja enneaegse vananemise takistamiseks.
 • Tugevdab liigeseid ja luid – kalaõli tagab selle, et liigeste jäikus ja valu väheneks ning luud oleksid tugevad.
 • Kardiovaskulaarne tervis – oomega-3-rasvhapetel on oluline roll ka südamehaiguste ennetamisel, samuti alandavad need vererõhku.
 • Hoiab kaalu kontrolli all –magusaisud võivad sageli tekkida sellest, et keha tunneb puudust headest rasvaallikatest. Kui rasvade tase organismis on stabiilne ning ka ülejäänud toitumine kontrolli all, ei tohiks kaalunumbriga muret tekkida.

Kasutamine:
Võta 1 kuni 2 kapslit kuni 3 korda päevas koos toiduga.

Portsjoni suurus: 1 kapsel
Portsjoneid kokku: 100

1 arvustus tootele OPTIMUM NUTRITION Fish Oil – 100 kapslit

 1. Tiina

  Väga head kalaõli kapslid

  Mulle meeldib, et nendel pole üldse kala järelmaitset. Ja kapsleid on kerge alla neelata, sest need pole suured.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Seotud tooted