Allahindlus

OLIMP Creatine Xplode Powder – 260g

(1 ülevaade)

2598

OLIMP Creatine Xplode™ on kombinatsioon kuuest kõige kaasaegsemast kreatiini vormist, mida iseloomustab kõrgeim anaboolne aktiivsus ja energeetiline mõju!

OLIMP Creatine Xplode™ on kasulik kõigile, kes on igapäevaselt aktiivsed töö või muude tegevuste tõttu!

  • 3 erakordselt suurepärast maitset
  • Ei sisalda monohüdraati ega süsivesikuid
  • Kuni 100 anaboolset annust ühes pakis
Tootekood: KK3 Kategooria:

Kirjeldus

OLIMP Creatine Xplode™ puhul on õnnestunud ühendada ühte unikaalsesse tootesse 6 maailma kõige populaarsemat ja tõhusamat kreatiini vormi, mida praegu maailmas tippsportlastele suunatud toidulisanditööstustes kasutatakse.

Selle erilise toote koostisosad on korralikult tasakaalustatud, nii et vabade kreatiinimolekulide vabanemine on suurim vahetult pärast OLIMP Creatine Xplode™ tarbimist. Eesmärk on täita nõudlus selle ühendi järele võimalikult kiiresti suurimates katabolismi tingimustes – pärast ärkamist ja kohe pärast treeningut.

Selles tootes sisalduvad kreatiini vormid hõlmavad endas malaati, etüül estrit, alfa-ketoglutaraati, püruvaati, tsitraati ja tõeline pärl suurepärase magneesiumi kreatiin kelaadi näol (Creatine Magna Power).

Nende üliefektiivsete kreatiinivormide kasutamine garanteerib rohkem kui vaid kõige mitmekesisema kreatiinimolekulide vabastamise, vaid viib ka miinimumini toimeaine kaotuse (jääkaineks kreatiniiniks konverteerumise) seedetrakti ebasoodsate tingimuste korral.

Samuti on oluline, et pärast vaba molekuli vallandamist saavad kreatiini energeetilised ainevahetussaadused (püruvaat, malaat või alfa-ketoglutaraat) energiavahetuses osalevate ainete osaks (sh Krebsi tsükkel), aidates otseselt kaasa väsimustunde vähenemisele, mida sportlased tihti tunnevad.

OLIMP Creatine Xplode rikastamine tauriiniga aitab märgatavalt kaasa sportliku töövõime paranemisele ja taastumiskiirusele. Toimides sünergiliselt kreatiiniga võimaldab see olulist treeningmahu suurendamist ja efektiivsuse paranemist.

Kellele:
OLIMP Creatine Xplode on soovituslik kõigile spordiga tegelejatele, hoolimata tasemest. See uuenduslik toidulisand aitab kaasa märgatavale sportliku saavutusvõime paranemisele ja taastumisaja lühenemisele.

Kuuest erinevast kreatiinist koosnev segu annab Sulle jõudu olla aktiivne terve päeva.

Kasutamine:
Tarbi 2 portsjonit päevas – enne hommikusööki ja pärast treeningut. Sega 1 portsjon (5g pulbrit: 10 mõõtühikut e ¼ mõõtekulbist e 1 triiki teelusikatäis) 125ml veega.
Võib kaasneda kaalutõus. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Ärge ületage soovitatud päevast annust. Toidulisandid ei asenda tasakaalustatud ja mitmekülgset toitumist.

Portsjoni suurus: 2 portsjonit
Portsjoneid kokku: 44

Lisainfo

Maitse

1 arvustus tootele OLIMP Creatine Xplode Powder – 260g

  1. Nikita (toote omanik)

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga