Allahindlus

OLIMP Max Mass 3XL – 6kg

5999

Kvaliteetsed süsivesikud on töötavate lihaste peamiseks energiaallikaks ja neid on treenival inimesel vaja, et organism ei kasutaks struktuurseid valke energiana. Nii oled suuteline säilitama energiataset soovitud tasemel ja kaitsed enda lihaseid katabolismi eest.

OLIMP Max Mass 3XL massilisaja on suurepärane energiaallikas, mis sisaldab kvaliteetsete süsivesikute ja täisväärtuslike loomsete valkude komplekti – see on ideaalne kombinatsioon tõhusaks lihaste ülesehitamiseks!

  • Sisaldab unikaalset koostist süsivesikutest ja täisväärtuslikest valkudest
  • Kontsentreeritud energiaallikas
  • Valemit on täiustatud kreatiinmonohüdraadi ja tauriiniga

 

See massilisaja sisaldab kolme olulist vadakuvalgu vormi:

  1. Täisväärtuslikku isolaati
  2. Vadakuvalgu kontsentraati
  3. Hüdrolüsaati
Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

OLIMP Max Mass 3XL massilisajat kasutades võid kindel olla, et Sinu lihased ei saa kunagi väärtuslikest toitainetest tühjaks ning suudad neid jätkuvalt kasvatada ja treeningutest õigeaegselt taastada.

OLIMP Max Mass 3XL massilisaja sisaldab kreatiinmonohüdraati, mis võimaldab pidevalt taastada fosfokreatiini varusid – substraati, mis on vajalik ATP taassünteesiks selle kiireimal võimalikul taastumisrajal.

  • ATP on ühend, mis salvestab energiat selle keemilisel kujul ja on valmis keha poolt koheselt energiaks muutuma. ATP süntees on treeningutel ülimalt olulise tähtsusega!
  • Massilisajas sisalduv tauriin kaitseb valke katabolismi eest ja sellel on anaboolsed omadused. Organismi varustamine selle väärtusliku aminohappe ja lihtsüsivesikutega loob tingimused tauriini parimaks transpordiks töötavatesse lihasrakkudesse.

 

Kellele on OLIMP Max Mass 3XL massilisaja mõeldud?
Eelkõige on soovitav massilisajat kasutada neil, kellel on raskusi kaalus juurde võtmisega ja lihasmassi kasvatamisega. Lisaks on see super toidulisand kõigile, kes treenivad suure koormusega, tegelevad harrastusspodiga või väga intensiivsete treeningutega.

Kasutamine:
Sega 2 kulbitäit (100g) 150-200 ml veega, raputa sheikeris vähemalt 10 sekundit. Tarbi kohe peale valmistamist.
Tarbi üks kord päevas – toidukordade vahel või 1 tund enne / peale treeningut.

Portsjoni suurus: 2 kulbitäit (100g)
Portsjoneid kokku: 60

Lisainfo

Maitse

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “OLIMP Max Mass 3XL – 6kg”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Seotud tooted