Allahindlus

Mutant Test – 90 kapslit

2489

UUS JA TÄIENDATUD MUTANT TEST sisaldab vajalikes kogustes KUUT (6) toimeainet, sealhulgas kliiniliselt katsetatud kogustes aineid Testosurge® ja MacaTest™. MUTANT TEST on spetsiaalselt välja töötatud MUTANTIDELE, kes soovivad tugevdada oma jõutreeninguprogrammi, et kogeda esialgseid tulemusi, mis jäävad ikka ja jälle korduma.

Laos

Tootekood: TT202 Kategooria:

Kirjeldus

Kuidas MUTANT TEST toimib?

MUTANT TEST maksimeerib ja kaitseb sinu testosteroonitaset esmaklassilise kahetoimelise meetodi abil: A) aromataasi inhibeerimine ja B) testosterooni DHT-ks (dihüdroksütestosteroon – negatiivsete androgeensete kõrvaltoimetega seostatav meessuguhormoon) muundamise minimeerimine. Aromataasikompleksi inhibeerimise abil hoiab MUTANT TEST ära aromatiseerumise ning testosterooni muundumise östrogeeniks, minimeerides seeläbi soovimatute kõrvaltoimete, nagu tursed ja günekomastia, esinemise riski. Teiseks võitleb MUTANT TEST seejärel sinu testosteroonitaseme säilitamise eest, inhibeerides testosterooni hävitava ja soovimatut metaboliiti DHT tootva 5α-reduktaasi.

TOIMIB PAREMINI. TOIMIB KIIREMINI.

Mida tähendab kiire testosteroonitaseme tõstmine sinu, tõsiselt hirmsate muteerunud lihaste kasvatamisest huvitatud mehe jaoks?

See tähendab, et sa ei pea enam ootama, kuni sinu testosteroonitaseme tõstja hakkab toimima. Kui sinu mutantsesse toitumis- ja kangitõstmiskavasse kuulub MUTANT TEST, aitab testosteroonitaseme tõus sul tõsta suuremaid raskusi ning silmanähtavalt kasvatada lihaseid. Miski ei toimi paremini ega kiiremini kui uus ja parem MUTANT TEST, seda lubadust toetavad avaldatud kliinilised uuringud.

Kasutamine: Treening ja treeningu vabadel päevadel võta 6 MUTANT TEST kapsleid igal hommikul peale ärkamist, tühjale kõhule, 250ml veega. Võid ka portsjoni 2 jagada. 3 hommikul ja 3 õhtul.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Mutant Test – 90 kapslit”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Seotud tooted