Allahindlus

Nutrex Anabol Hardcore – 60 kapslit

3250

Maailma tugevaim mittesteroidne anaboolne aine!

Anabol-5 on maailma tugevaim mittesteroidne anaboolne aine. Anabol-5 tekitab äärmiselt anaboolse ja kataboolet seisundit tõkestava keskkonna, suurendades sellega järsult lihastes sünteesitavate valkude kogust. Koos intensiivse jõutreeninguga stimuleerivad Anabol-5 tugevad adaptogeensed omadused üldist anabolismi, tõkestavad lihasvalkude lagunemist ning võitlevad lihasväsimuse vastu. Anabol-5 on esimene toode, mis aitab tõhustada keha enda valguehitustsüklit, kasutamata selleks hormoonide või steroidide abi. Tugeva anaboolse seisundi tagamiseks kogu päeva vältel sisaldab Anabol-5 kiiretoimelisi ja toimeainet pikaajaliselt vabastavaid mitmefaasilisi kapsleid.

Laos

Kirjeldus

1. faas – kiirelt anaboolse seisundi tekitav vedelikukapsel: Anabol-5 väline vedelikkapsel tagab, et kehas tekib anaboolne lihaseid kasvatav seisund juba mõned minutid pärast kapsli sissevõtmist. See on eriti oluline hommikul pärast ärkamist ja pärast treeningukorra lõppu.

2. faas – toimeaine pikaajalise vabastamisega anaboolset seisundit võimendav sisekapsel: paigutades teadlikult kindlad koostisained eraldi kapslisse, oleme anaboolset mõju märgatavalt pikendanud. Kui 1. faasi kiirelt anaboolset seisundit tekitav mõju on lihastesse jõudnud, pääsevad järk-järgult mõjule 2. faasi pikaajalised anaboolsed omadused.

Soovitatav kasutus: võtta 1 kapslel kaks korda päevas. Parimate tulemuste saamiseks võtta üks kapslel koos hommikusöögiga ning üks kapslel koos õhtusöögiga. Kõige parem on võtta Anabol-5 tsüklitena. Ühe tsükli soovituslik kestus on 12 nädalat, millele peaks järgnema 2 nädala pikkune paus.

 

Portsjoneid: 60

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Nutrex Anabol Hardcore – 60 kapslit”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Seotud tooted