6PAK MassPak – 1000g

1798

6PAK MassPak massilisaja on parim valik kõigile neile, kes on füüsiliselt aktiivsed ja soovivad kasvatada puhast lihasmassi! Eriti soovitatav on seda kasutada neil, kes tegelevad intensiivsete jõu- ja vastupidavustreeningutega ning soovivad trenniks saada ekstra jõudu ja energiat.

Lisaks süsivesikutele ja vadakuvalgust lisatud valkudele sisaldab see tauriini, L-glütsiini ja kreatiinmonohüdraati. See on suurepärane koostisosade kombinatsioon!

 

Tootekood: - Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Füüsiliselt aktiivsed inimesed ja professionaalsed sportlased peavad tarbima kvaliteetseid süsivesikuid, et parandada enda sportlikku saavutusvõimet. Raskete treeningute ajal muutuvad süsivesikud peamiseks energiasubstraadiks ja glükogeeni ammendumist peetakse oluliseks jõudlust piiravaks teguriks.

6PAK MassPak massilisaja sisaldab vajalikke valke ja kvaliteetseid süsivesikuid, mis aitavad suurendada lihasmassi ja täiendavad glükogeenivarusid. Tasub meeles pidada, et valk aitab kaas lihasmassi kasvule ja aitab seda säilitada!

Uuringud on tõestanud, et kui valke ja süsivesikuid tarbitakse kombineeritult kohe peale treeningut, siis parandab see suurel määral glükogeeni resünteesi.

Mis on lihaste glükogeen?
Lihtsamalt öeldes on lihaste glükogeen pikaajalise intensiivse treeningu jaoks hädavajalik kütus. On täheldatud, et lihaste glükogeeni süntees on 2 korda kiirem kui süsivesikuid tarbida kohe peale treeningut. Lisaks on süsivesikute ja valkude kombinatsioonil lisakasu, kuna need stimuleerivad aminohapete transporti, valkude sünteesi ja parandavad lihakudesid.

Kasutamine:
Sega 3,5 kulbitäit (100g) 200 ml vee või piimaga. Tarbi hommikuti enne või peale treeningut.

Portsjoni suurus: 3,5 kulbitäit (100g)
Portsjoneid kokku: 10

Lisainfo

Maitse

, ,

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “6PAK MassPak – 1000g”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Seotud tooted