NUTREND MagnesLIFE – 10x25ml

1299

NUTREND MagnesLIFE on suurepärane abimees kui organismis on magneesiumi puudus!

Väga efektiivne ja kiiresti imenduv magneesium vedeliku kujul.

  • Lihaskrampide ennetamiseks
  • Kiireks esmaabiks peale füüsilist koormust
  • Lihaste kiiremaks taastamiseks

Üks portsjon sisaldab:

  • 250mg magneesiumi
  • 32mg B6-vitamiini

Laos

Tootekood: VK153 Kategooria:

Kirjeldus

Magneesium – elutähtis mineraal!

Magneesium on eluliselt tähtis mineraalaine, mis reguleerib närvi-ja lihasfunkstiooni. 70% magneesiumist on seotud kujul hammastes ja luudes. Luud ei vaja ainult kaltsiumi, vaid ka magneesiumi. 60% magneesiumist esineb luudes, 26% lihastes, ülejäänu pehmes koes ja kehavedelikes.

Magneesiumi tase veres ei peegelda tema taset kudedes. 75% inimesi tarbib magneesiumi alla päevase vajaduse, umbes pooltel haigetest on magneesiumi puudu.

Magneesiumi vähesus põhjustab energiapuudust rakkudes – magneesiumi peamine ülesanne on aktiveerida ensüüme, millest sõltub reakstioonide toimumine kehas!

Parim on enne teadaolevat pikka füüsilist koormust hakata NUTREND MagnesLIFE tarbima juba 2-3 päeva varem – 1 doos päevas enne magama minemist. Võistluste ja suure füüsilise koormuse ajal või esimeste lihaskrampide ilmingute esinemisel võtta koheselt 1 portsjon (25ml) ja juua peale vett või muud endale meelepärast vedelikku.

Kasutamine:
Vala tuubi sisu suhu ja joo peale vett  või muud endale meelepärast vedelikku (piim ja alkohoolsed joogid ei sobi). Avatud tuubi sisu tarbi 24 tunni jooksul. Võimalik tekkinud sade on toote puhul normaalne ja ei tähenda riknemist. Enne tarvitamist loksutada!

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “NUTREND MagnesLIFE – 10x25ml”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Seotud tooted