5% NUTRITION Full As F*ck – 387g

3689

5% NUTRITION FULL AS FU*K sisaldab parimat kombinatsiooni koostisainetest, mis parandavad lihaste verevarustust ning tagab seetõttu parima pump-efekti!

See pump-efekt muudab Sinu lihased märgatavalt suuremaks ja võib öelda, et Su lihased on täiuslikud ja Full As Fu*k.

See on parim võimalus igaühele, kes soovivad kogeda võimsaid pump-efekte lihastes või lisaainetest vaba trennieelset jooki!

Laost otsas

Tootekood: E159 Kategooria:

Kirjeldus

Me kõik teame seda võimast tunnet jõusaalis kui lihased on korralikult täis pumbatud ning need tahaksid justkui lõhkeda. Rich Piana poolt välja töötatud 5% NUTRITION FULL AS FU*K uudne koostis on varustatud kõige paremate koostisosadega, et tagada maksimaalne pump-efekt!

5% NUTRITION FULL AS FU*K on suurepärase maitsega, vali ainult enda lemmik!

Sisaldab:

 • 4000mg L-tsitrulliini – see on 100% L-tsitrulliini pulber (mitte tsitrulliinmalaat), mis tagab maksimaalse efekti. L-tsitrulliinil on ainulaadne võime muuta arginiin organismile võimalikult hästi omastatavaks. Mida suurem on arginiini tase, seda parem on ka lihastes lämmastikoksiidi tase. L-tsitrulliin on parim lämmastikoksiidi buuster üldse!
 • 2000mg tauriini – see fantastiline komponent Full As Fu*k’is peaks sisalduma kõikides lihaste pump-efekti tekitavates toodetes. L-tauriin aitab kaasa keskendumisvõimele, parandab lihaste verevarustust, tänu millele jõuab palju toitaineid sinna, kuhu vaja. See tagab võimsa lihaste pump-efekti!
 • 1000mg glütserool monostearaati – tänu sellele on Full As Fu*k tootel võime suunata vett rakkudesse. Rohkem mahtu rakkudes = suurem pump-efekt!
 • 650mg Dan-Sen ekstrakti – unikaalne lisand Full As Fu*k koostises, mis on pärit traditsioonilisest hiina meditsiinist. Tänu sellele ekstratile veresooned laienevad ja rohkem verd voolab läbi. Parem verevarustus tagab võimsama pump-efekti!
 • 250mg L-Norvaliini – see tagab kõrgema lämmastikoksiidi taseme, mis soodustab lihaste pump-efekti!
 • 5 mg Bioperine’i – see on musta pipra ekstrakt, mis toimib justkui kirsina tordil! See tagab, et kõik tootes sisalduvad koostisained imenduksid ja oleksid kasutatud maksimaalselt!

Kasutamine:
Sega 1 kulbitäis 220-350ml külma veega ja raputa 8-10 sekundit sheikeris. Tarbi 30 minutit enne treeningut.

Portsjoni suurus: 1 kulbitäis (12g)
Portsjoneid kokku: 30

Lisainfo

Kaal 0,387 kg

1 arvustus tootele 5% NUTRITION Full As F*ck – 387g

 1. Mihhail VOLKOV (toote omanik)

  FULL AS F#CK

  Pumpab päris hästi, südamele eriti ei mõju isegi 2skuupiga segatud jook. Maitse normaalne, maitset eriti ei tunne, lihtsalt nagu magus vesi.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga