KEVIN LEVRON LEVROCREA – 240g

1490

KEVIN LEVRON LEVROCREA täiustatud koostisega kreatiin sobib eriti hästi neile, kes on füüsiliselt aktiivsed või on ajutiselt suurendanud oma aktiivsust.

Üks portsjon sisaldab 6 grammi neljas erinevas vormis kreatiini:

  • kreatiinvesinikkloriidi
  • trikreatiinmalaati
  • kreatiinmonohüdraati
  • magneesiumi kreatiini kelaati

Laost otsas

Tootekood: K115 Kategooria:

Kirjeldus

Kreatiinvesinikkloriid – see on kreatiini soola vorm, mis tagab parema imendumise ja suurema biosaadavuse kui kreatiin monohüdraat. See ei põhjusta puhitusi ega vee kogunemist organismi ning selle toote kasutama hakkamiseks pole vajalaadimisfaasi ega tsüklist mahatulekut.

Trikreatiinmalaat – suurendab kehakaalu, kuiva lihasmassi, parandab kardiovaskulaarset vastupidavust ja üldist sportlikku sooritusvõimet. See on eriti efektiivne lihasjõu ja plahvatusliku jõu suurendamisel, vaba testosterooni taseme säilitamisel ja katabolismi välitimisel.

Kreatiinmonohüdraat – sellel on positiivne mõju jõule ja jõudlikkusele. See vähendab üldist taastusaega ja taastusaega intensiivsete treeningseeriate vahel.

Magneesiumi kreatiini kelaat – kaitseb kreatiini molekuli kreatiiniks muundumise eest suurendades seeläbi efektiivsust.

Kreatiin on üks kõige populaarsemaid ja tähtsamaid toidulisandeid füüsiliselt aktiivsete inimeste seas. Selle mõju on laialdaselt uuritud ja teaduslikult tõetsatud. Seda soovitatakse täiskasvanutele, kes teevad suure intensiivsusega trenne ning eriti neile, kes tegelevad jõu- ja vastupidavustreeningutega.

Kasutamine:
Sega 1 kulbitäis (6,9g) 250 ml veega ja tarbi enne treeningut.

Portsjoni suurus: 1 kulbtäis (6,9g)
Portsjoneid kokku: 35

Lisainfo

Kaal 0,24 kg

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “KEVIN LEVRON LEVROCREA – 240g”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga