KEVIN LEVRONE LEVRO AMINO SURGE – 500g

2998

KEVIN LEVRONE LEVRO AMINO SURGE on uudne ja täiustatud aminohape!

Iga portsjon sisaldab:

  • 5g L-glutamiini
  • 2,5g L-leutsiini
  • 1,25g L-isoleutsiini
  • 1,25g L-valiini

Lisaks BCAA kopleksile on siia lisatud ka oluliste ja vähem oluliste aminohapete segu, mis aitavad kaasa kiiremale taastumisele peale treeningut.

Tootekood: A143 Kategooria:

Kirjeldus

KEVIN LEVRONE LEVRO AMINO SURGE on mõeldud kõigile neile, kes on füüsiliselt aktiivsed ja tegelevad spordiga ning soovivad kõrgekvaliteetset aminohapete toidulisandit.

Hargnenud ahelaga aminohapped (BCAA) on asendamatud aminohapped, mis tähendab, et keha neid ise sünteesida ei suuda ja neid tuleb saada toidust või toidulisanditest.

BCAA-d on eriti olulised spordiga tegelevatele inimestele, kuna uuringud on tõestanud, et neil on väga kasulik mõju lihaste taastumisele ja lihasvalkude sünteesile.

  • L-glutamiin – on aminohape, mida meie kehas on kõige rohkem (kuni 60% kogu keha aminohappefondist) ning sellel on oluline roll proteiini jõudmisel lihastesse ja kiiremal taastumisel peale treeningut. L-glutamiini omaduste tõttu läbida hästi ajuveresoonkonda, kutsutakse seda tihti ka ajutoiduks. L-glutamiin soodustab keskendumisvõimet ja värskendab mälu. Ajus muundub aine glutamiinhappeks, mis on ajule hädavajalik.
  • L-leutsiin – see on üks kõige olulisemaid aminohappeid. See on hargnenud ahelaga aminohape, mida keha ei suuda ise sünteesida ja on tähtis, et saaksime seda igapäevaselt. L-leutsiin on tervisliku seisundi säilitamiseks ja sportlike soorituste parandamiseks väga oluline.
  • L-isoleutsiin – asendamatu aminohape, mis toetab skeletilihaseid ja taastumist. Ühtlasi osaleb see hemoglobiini sünteesis ning stabiliseerib ja reguleerib veresuhkru taset ornagismis.
  • L-valiin – asendamatu aminohape, mis on vajalik lihaste metabolismi korral, vigastatud lihaskudede taastamiseks ja organismis lämmastiku normaalse taseme hoidmiseks. Kuulub mitmeharuliste aminohapete gruppi ja see tähendab, et seda võivad lihased kasutada kui energiaallikat.

Kasutamine:
Sega 3 kulbitäit (17g) 250 ml veega ja joo 1-2 korda päevas (enne ja/või peale treeningut).

Portsjoni suurus: 3 kulbitäit (17g)
Portsjoneid kokku: 30

Lisainfo

Kaal 0,5 kg
Maitse

,

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “KEVIN LEVRONE LEVRO AMINO SURGE – 500g”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Seotud tooted