Allahindlus

5% Nutrition kill it – 378g

4199

  • Energiat teie treeninguks parima tulemuse saamiseks
  • Ekstreemne, hullumeelne pump efekt
  • Parem vastupidavus treeningu ajal
  • Terav laserfookus
Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Ärge lihtsalt treenige, vaid Kill It!

• Energiat teie treeninguks parima tulemuse saamiseks
• Ekstreemne, hullumeelne pump efekt
• Parem vastupidavus treeningu ajal
• Terav laserfookus

Mis puutub teie treeningueelsesse, siis te ei soovi mõnda muud toodet, mis on ülekoormatud stimulantidest ja vähest muust – soovite toodet, mis annab teile treeningutel jõudu.

Ärge tehke lihtsalt treenige, vaid hävitage raskused!

KILL IT on see toode – see loodi selleks, et anda teile tõuge läbida oma kõige raskemad treeningud JA katta kõik nurgad: energia, fookus, pump ja jõud! See on suurepärane treeningeelne treening!

KILL IT on piisavalt raske, et anda teile soovitud tulemusi; hakkate treenima looma intensiivsusega, saavutate lõpuks need täiendavad kasvu tootvad kordused, mille saavutamiseks olete vaeva näinud, ja kogete nii intensiivset pumpamist, et see teeb haiget!

Ärme raiska enam aega! Heitke pilk Kill It toote koostisesse:

Kreatiin Magnapower
Mida veel kreatiini kohta öelda, mida pole veel öeldud? Kas see töötab? Muidugi töötab. See pole probleem – meie mure oli, milline kreatiin töötab kõige paremini? Valisime Creatine Magnapoweriga KILL IT-i jaoks. Miks? Regulaarne kreatiinmonohüdraat nõuab laadimisfaasi ja võib mõnel kasutajal põhjustada maoprobleeme – meie versioon ei nõua suuri annuseid, see seeditakse kergesti, seega pole probleeme ja see imendub väga hästi. Usalda meid; viimane asi, mida sa tahad, on olla punnis raske kükikomplekti ajal!

Kofeiin
Kui räägite stimulantidest, on kofeiin esimene koostisosa, mis alati esile kerkib. Muidugi panime selle KILL IT-sse – teie küsisite seda, nii et me toimetasime kohale. Me ei tahtnud teid stiimulitega üle koormata – Stimulaatorid on hea osa heast eeltreeningust – pole kahtlustki, AGA – see ei tohiks sellega piirduda! Sellepärast on kofeiin ainus, mida leiate KILL IT-st! Seda seetõttu, et liiga palju stiimuleid võib pumba sassi ajada ja need võivad teie pulssi liiga palju tõsta; kindlasti pole hea asi, millega raske treeningu ajal tegeleda!

Kas tõesti arvasite, et N.O. võimendajate on kõik? Pole võimalik! Vaatame järgmist koostisosa.

Tsitrulliinmalaat
Kui kasutate arginiini lämmastikoksiidi tootmise suurendamiseks, hävitab liiga palju sellest ensüüm, mida nimetatakse arginaasiks – see tähendab, et peate kas sisaldama PALJU arginiini või leidma mõne muu viisi töö tegemiseks. No arva ära mida? Leidsime teise tee! Sisestage tsitrulliinmalaat – see muljetavaldav koostisosa möödub maksast, möödub arginaasist ja muundub hõlpsasti kasutatavaks arginiiniks, mis tähendab veelgi rohkem N.O. tootmine! See on seotud õunhappega – mis osaleb ATP tootmises – või raku treeningenergiaga. Otsime hullu pumpa JA võimalust treenida rohkem ja kauem! Nüüd on see trenn!

L-Norvaline
Aga me ei ole lõpetanud! Sellel kõigel on veel üks osa. Kas mäletate arginaasi, seda vastikut ensüümi, mis lagundab arginiini ja varastab pump-efekti? Kui suudame Arginase blokeerida, tähendaks see veelgi suuremat lämmastikoksiidi tootmist. Seetõttu oleme lisanud L-Norvaline – nüüd räägime PUMPIST!

Niatsiin
Niatsiini, B-kompleksi vitamiini, kasutatakse tavaliselt vereringe suurendamiseks. Lisasime selle oma 3 N.O. võimendajad, et suurendada verevoolu veelgi, kuid mitte liiga palju, sest niatsiin võib põhjustada kahjutut õhetusefekti, mis muudab teie naha soojaks, punaseks ja sügelema. Kes tahab sellega raske treeningu ajal tegeleda?

Nüüd on meil neli koostisosa, mis annavad teile teie elu pumba ja suurendavad teie töötavatesse lihastesse väga vajalikku hapnikku ja toitaineid, pakkudes teile paremat treeningut ja kiiremat taastumist.

COP (kreatinool-O-fosfaat)
Treening on kataboolne – oleme seda teadnud juba pikka aega. Kui sooritate rasket ja intensiivset treeningut, lagunevad teie lihased – teie keha tunnetab piimhappe sisalduse suurenemist ja pH langust ning blokeerib töötavate lihaste aktiivsuse, et vähendada lisakahjustusi. COP katkestab selle protsessi, mis võimaldab teil lükata möödunud treeningu ebaõnnestumine sügavale kasvutsooni. Oleme selle kombineerinud beeta-alaniiniga, mis tõesti suurendab seda efekti.

Beeta-alaniin
Niisiis, kuidas beeta-alaniin toimib? Treeningu ajal kogunevad lihastesse vesinikuioonid – just need vesinikuioonid toodavad piimhapet, mis omakorda põhjustab pH languse – see on põhjus, miks te seeriate ajal ebaõnnestute. Beeta-alaniin toimib kaudselt, muutudes karnosiiniks – see on see, mis tegelikult puhverdab piimhapet, takistades pH langust ja võimaldades teil teha rohkem kordusi ja rohkem seeriaid! Lihtne, eks?

N-atsetüül-L-türosiin
Kui olete keset rasket treeningut, peate olema korduste ja seeriate tsoneeritud – teil peab olema meele-lihaste ühendus, mis on suurepärase treeningu jaoks nii oluline. See on koht, kus N-Atsetüül L-türosiin tuleb kasutusele. See teeb uudiseid suurepärase keskendumise ja erksuse komponendina, sest see toimib! See vähendab stressihormoone ja parandab oluliselt meeleolu. Kas me mainisime, et seda kasutatakse ADHD jaoks?

Kookosvee kontsentraat
Siin on midagi, mille kohta te kunagi teavet ei näe – higi! See on õige, hea, vanaaegne higi! See tähendab, et töötate jõusaalis piisavalt kõvasti. See tähendab ka, et kaotate elektrolüüte – see pole hea! Peate need olulised mineraalid välja vahetama, vastasel juhul võite saada lihaskrampe ja olete dehüdreeritud. Kookosvesi on suurepärane looduslik vedelikku asendav jook – selles on kõik vajalik: vitamiinid ja mineraalid, antioksüdandid, aminod, ensüümid – kui nimetada vaid mõnda. Ei kõla väga kõvasti? Kas sa teed nalja? Kui olete piisavalt kõva, teete seda, mis töötab – punkt.

Koostisosad ja toiteväärtuste analüüs***
Serveeringu suurus – 1 mõõtelusikas: 20.5 g Serveeringuid purgi kohta: 25

Lisainfo

Maitse

, , ,

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “5% Nutrition kill it – 378g”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Seotud tooted