UNIVERSAL NUTRITION Animal Pump PRO Powder – 420g

4999

UNIVERSAL NUTRITION Animal Pump PRO Powder on sensatsiooniline trennieelne toidulisand, mis toob Su kiiresti tagasi jõusaali!

Stimulandivaba pre-workout maksimeerib jõudluse, fookuse ja pump-efekti. See sobib väga hästi ka kofeiinitundlikele, kiirendab taastumist ja parandab keskendumisvõimet.

Tootekood: Pump1 Kategooria:

Kirjeldus

Garanteerib võimsa pump-efekti

 • Tsitrulliinmalaat – aminohape ja tõhus L-arginiini suurendaja. Parandab töötava lihase verevoolu,  vähendab väsimust, suurendab töövõimet ja annab jõudu.
 • Nitrosigiin – patendeeritud koostisosa, mis koosneb arginiinist ja ränist. See suurendab lämmastikoksiidi (NO) taset viis korda tõhusamalt kui arginiin, aitab vähendada treeningul tekkida võivaid lihaskahjustusi ja eemaldab töötavatest lihastest metaboolsed kõrvalproduktid. On tõestatud, et räni, nitrosigiini komponent, suurendab arteriseinte tugevust ja paindlikkust.
 • Hydromax – patendeeritud kontsentreeritud glütserooli vorm, mis suurendab vastupidavust, hoiab ära vastupidavuse languse treeningu ajal. See annab väga hea pump-efekti, parandab lihaste täituvust ja vaskulaarsust.
 • Kreatiinmonohüdraat – kõige rohkem teaduslikult tõestatud ergogeenne abi jõutreeningul. Kreatiin on fosfaadiallikas ATP tootmiseks, parandab tugevust ja lihasmassi kasvu.

Energiat andev ja keskendumisvõimet parandav segu

 • Alpha-GPC – võime ületada vere ja aju barjääri ja pakkuda koliini, mis võib soodustada atsetüülkoliini moodustumist. Atsetüülkoliini taseme tõstmisega paraneb keskendumisvõime, kognitiivsed funktsioonid ja võime tekitada tugevamaid lihaste kokkutõmbeid.
 • L-türosiin – aminohape, mida kasutatakse noroadrenaliini ja dopamiini tootmiseks. L-türosiinil on positiivne mõju kognitiivse languse ärahoidmisele ägedate stresside ajal või raskele treeningute ajal.

Elektrolüüdid

 • Meresool – naatriumkloriid, mis on sportlase hüdratsiooni oluline komponent. Naatrium on rakuvälise vedeliku peamine elektrolüüt ja sellel on suur roll seedimisel, kognitiivses funktsioonis ja lihaste kokkutõmbumises. Isegi juba 2% vedeliku kadu võib põhjustada kehalise jõudluse languse, seega on hüdratsioon üks võti paremate treeningute jaoks.

Kasutamine:
Sega 2 kulbitäit 470ml enda lemmiku joogiga ja tarbi 15-20 minutit enne treeningut.

Portsjoni suurus: 1 kulbitäis (19,1g)
Portsjoneid kokku: 20

Lisainfo

Maitse

,

1 arvustus tootele UNIVERSAL NUTRITION Animal Pump PRO Powder – 420g

 1. Priit

  Väga hea pre

  Väga hea pre workout, annab energiat ja keskendumisvõime on tõesti parem. Meeldib, et ei sisalda stimulante aga toimib väga hästi.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Seotud tooted