SWANSON Full Spectrum Milk Thistle 500mg – 30 kapslit

999

SWANSON Milk Thistle maarjaohaka kapslid – see on tõhusaim kaitse Sinu maksale!

Swanson Milk Thistle kapslid sobivad kõigile, kes soovivad enda organismi puhastada. Selle üks peamisi ülesandeid on organismi, eriti maksa puhastuskuuride tegemine, lisaks aitab maarjaohakas uuendada ka rakke.

Maksal on täita kõige rohkem elutähtsaid funktsioone. Kaitse seda!

Laos

Kirjeldus

  • 500mg maarjaohaka ekstrakti ühes kapslis
  • Säilitab optimaalse maksafunktsiooni
  • Toetab maksarakkude uuenemist
  • Alandab kolesterooli

Maarjaohaka aktiivaineks on silimariin (Genetic Nutrition kapslid sisaldavad 80% standardiseeritud silmariini), millel on selge maksarakkusid kaitsev ja taastav toime. Lisaks on see antioksüdantse, toksiine ja mürke väljutava toimega. Silimariin ennetab mürgiste ainete moodustumist maksarakkudes ning lagundab teisi mürke enne kui need jõuavad oma hukutavat mõju avaldada.

See on teadaolevalt ainus looduslik ühend, mis kaitseb maksarakke ja taastab maksa funktsioone.

Tänapäeva ühiskonnas, kus on kõrge saaste ja levimas ebatervislik eluviis, regulaarne alkohli tarbimine ning rasvaste toitude tarbimine,  on raske leida sihtgruppi, kes ei saaks maarjaohaka kapslitest kasu.

Väga soovituslik on maarjaohakat kasutada neil, kes tarvitavad regulaarselt alkoholi, kasutavad hormoone või steroide, mis koormavad maksa. Samuti füüsiliselt aktiivsetel inimestel, kes kasutavad erinevaid toidulisandeid trennialase jõudluse parandamiseks.

Kasutamine:
Võta 1 kapsel 1-2 korda päevas pärast sööki. Ära ületa ettenähtud kogust. Toidulisandid ei asenda mitmekesist ja tasakaalustatud toitumist. Hoia lastele kättesaamatus kohas.

Portsjoni suurus: 1 kapsel
Portsjoneid kokku: 30 kapslit

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “SWANSON Full Spectrum Milk Thistle 500mg – 30 kapslit”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga