Vaarika-Mango kompleks – 60 kapslit.

1290

Mis on vaarika ja mango kompleksi kapslid ja milleks seda võtta?

Vaarika ja mango kompleksi kapslid on loodud kõrgelt puhastatud ja täielikult looduslike komponentide abil, mida on täiendavalt töödeldud laboris. Need sisaldavad peamiselt erinevaid mango- ja vaarikataimede osi. Need kapslid võivad mängida olulist rolli ainevahetuse kiiruse, immuunfunktsiooni ja üldse tervise parandamisel.

Vaarika- ja mangokompleks suhtleb rasvarakkudega ja soodustab nende aktiivset põletamist!

Laos

Kirjeldus

Vaarika ja mango kompleksi kapslite kasulikud omadused

Need kapslid suudavad teie organismi hõlpsasti kaitsta erinevate viiruslike, seen- ja bakteriaalsete infektsioonide vastu. Need võivad oma muude kasulike omaduste hulgas oluliselt parandada ainevahetuse kiirust ja suurendada energiat, vastupidavust ja füüsilist jõudu, samuti üldist heaolu.

Toidulisandi koostisosad

Need kapslid koosnevad kahest põhikomponendist, mis on omavahel ühendatud, et tekitada organismile ülimalt kasulik toime. Need komponendid on:

  • Vaarika tooraine. Paljude kasulike omadustega tervendava ekstrakti saamiseks kasutatakse erinevaid vaarika taimeosi, näiteks lehti, juuri ja marju. See on suurepärane antioksüdant ja võib paljude teiste kasulike mõjude kõrval parandada immuunfunktsiooni.
  • Mango tooraine. Mango on suurepärane taim, mida saab kasutada kõigi vajalike keemiliste ühendite, näiteks C-vitamiini, kaaliumi, kloriidi, B-vitamiini ning väikese koguse rasvade ja süsivesikute hankimiseks. Sellel on mitmeid kasulikke omadusi ja see võib parandada teie vastupidavust, tugevust ja elujõudu.

Kellele on sobilikud vaarika ja mango kompleksi kapslid?

  • Kõik, kes tunnevad end ületöötatuna
  • Üle 45-aastased
  • Need, kes eelistavad aktiivset eluviisi
  • Kõik, kes tegelevad mis tahes spordialadega
  • Kõik need, kellel on probleeme seedetraktiga

Kuidas võtta vaarika ja mango kompleksi kapslid?

Enamik inimesi peab võtma vähemalt kaks kapslit päevas, jagatuna kaheks annuseks. Parim on võtta need kapslid 30 minutit pärast hommiku- ja õhtusööki, eelistatult juues hiljem klaas vett.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Vaarika-Mango kompleks – 60 kapslit.”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Seotud tooted