5% NUTRITION All Day You May – 465g

(1 ülevaade)

4199

5% NUTRITION ALL DAY YOU MAY on üks dünaamilisemaid tooteid toidulisandite turul!

ALL DAY YOU MAY on 10:1:1 suhtega BCAA ja taastusjook, mis aitab lihaseid kasvatada ja peale intensiivset treeningut taastada.

Sisaldab:

  • Asendamatuid aminohappeod
  • COPMAX’i
  • Beetaalaniini
  • Elektrolüüde
  • Toetab liigeseid!
Tootekood: A132 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

5% NUTRITION ALL DAY YOU MAY on loodud toetudes Rich Piana filosoofiale – toidulisandid ei tohi kunagi asendada söögikorda, vaid lisandina tavatoidule! 

ALL DAY YOU MAY sisaldab täielikku komplekti aminohappeid – olulisi ja mitteolulisi ning aminohapete segu, et katta kõik aminohapete vajadused!

Proteiin aitab kasvatada, taastada ja säilitada lihasrakke. Aminohapped on tuntud aga kui “proteiini ehitusblokid”, mis esinevad kahes vormis: olulised ja mitteolulised aminohapped. Mitteolulised aminohapped toodetakse keha poolt loomulikul teel, kuid olulised aminohapped tuleb saada toidulisanditega.

Leutsiin on mTOR proteiini aktivaator. See osaleb lihasvalkude sünteesis – LIHASTE ÜLESEHITAMISEL. mTOR avaldab positiivset mõju puhta lihasmassi tekkimisele, vastupidavusele ja tugevusele.

1 kulbitäis ALL DAY YOU MAY’d sisaldab rohkem leutsiini kui 5 suurt muna!

COPMAX & BEETAALANIIN
Me teame, et Sa ei taha raisata aega sheikerite täitmisele kui oled juba jõusaalis ja tõstad raskusi. Seepärast sisaldab ONE DAY YOU MAY COPMAX’i ja beetaalaniini, et täita kõik Su lihasmassi kasvatamise ja treeningu vastupidavuse vajadused. COPMAX toob välja kõik kreatiini parimad omadused – vastupidavuse, tugevuse ja puhta lihasmassi. KÕIK ÜHES TOOTES JA MUGAVALT!

TAASTUS JA LIIGESTE TOETAMINE
ALL DAY YOU MAY tootesse on lisatud glutamiini ja karnitiini, et taastumine toimuks kiiremini. Siia on lisatud ka elektrolüüde ja kookose vee kontsentraati, et hoida Sinu vedelikutaset.

Kes ütles, et Sa ei saa toita oma keha kõigega, mida ta päeva jooksul vajab, ALL DAY YOU MAY!

Kasutamine:
Sega 1 kulbitäis 350-470 ml veega ja tarbi toidukordade vahel – enne treeningut, treeningu ajal või peale treeningut.

Portsjoni suurus: 1 kulbitäis (15,5g)
Portsjoneid kokku: 30

Lisainfo

Kaal 0,465 kg
Maitse

,

1 arvustus tootele 5% NUTRITION All Day You May – 465g

  1. Anonüümne (toote omanik)

    alles katsetan seda

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Seotud tooted